پرداخت با پی پال در کمتر از 2 الی 3 ساعت کاری حتی در ایام تعطیل

پی‌پل (PayPal) شناخته‌شده‌ترین و بزرگترین‌ سرویس در زمینه‌ نقل و انتقال الکترونیکی وجوه است. پی‌پال بانک نیست و کاربران از حساب بانکی، کارت اعتباری یا دبیت کارت خود به واسطه پی‌پال به نقل و انتقال وجوه یا خرید می‌پردازند. این شرکت قوانین و مقررات سختی را جهت حفظ امنیت حسابها و پرداختهای اینترنتی فراهم کرده است.

پرداخت با پی پال

بسیاری از سایت های به روز دنیا برای دریافت وجه و ارایه خدمات از درگاه پی‌پال استفاده می‌کنند. در حقیقت سرعت بالا و پرداخت های آنی به همراه امنیت بسیار خوب این درگاه واسط، سبب شده است که بیش از نیمی از سایت های معتبر دنیا جهت ارایه محصول و خدمات خود از این درگاه استفاده نمایند. شما می‌توانید جهت استفاده از خدمات اینگونه سایت ها اقدام به ثبت سفارش در حساب کاربری خود نمایید و معادل ارز مربوطه را به ریال پرداخت کنید تا در کمترین زمان ممکن و با کمترین میزان کارمزد، پرداخت شما در سایت مربوطه انجام ‌پذیرد.

پردازش سریع

ارز های متنوع

پشتیبانی 24 ساعته

کمترین نرخ کارمزد

paypal-2

چه مواردی به واسطه ی پی پال می توان انجام داد؟

پرداخت با پی پال یکی از خدمات مجموعه فست پیمنت 24 می باشد. به این صورت که اگر شما فاکتوری جهت پرداخت دارید و یا سایت مد نظرتان جهت پرداخت وجه درگاه پی پال داشته باشد، مشخصات مورد نیاز را در فرم پرداخت Paypal در پنل کاربری قسمت ثبت سفارش پر میکنید تا پرداخت شما در اسرع وقت انجام شود. در تمام موارد مربوط به پی پال توجه به این نکته ضروری است که هیچ نام و نشانی از ایران در پرداخت های شما نباید وجود داشته باشد. زیرا در این صورت پرداخت شما انجام نخواهد شد و در صورت وجود اطلاعاتی از ایران اکانت پی پل لیمیت می شود.

  • پرداخت هزینه های ثبت مقاله
  • خرید از سایت های خارجی نظیر Ebay
  • خرید کالا
  • ثبت نام در سایت های خارجی
  • خرید هاستینگ و سرور
  • پرداخت در سایت های فریلنسری
  • شارژ پنل های name.com و onlinenic و …
  • ارسال پول به دوستان و آشنایان در سرتاسر دنیا

به منظور ارائه خدمات بهتر و پیگیری های لازم پیشنهاد میشود قبل از ثبت سفارش در سایت عضو شوید.

خیر، برای پرداخت پی پال نیاز به تایید حساب کاربری در سایت فست پیمنت 24 ندارید.

برای انجام این سرویس به ایمیل متصل به حساب پی پال گیرنده یا لینک حساب کاربری به آدرس paypal.me گیرنده، فاکتور صادر شده توسط خریدار و یا لینک کالا در اینترنت نیاز است.

بله، فست پیمنت ۲۴ این پرداخت را برای شما انجام میدهد.

150000
ارزهای پرداخت شده توسط پی پال
99000
ارزهای نقد شده توسط کاربران
5000
درخواست های انجام شده

مشتریان حرفه ایی ما

فست پیمنت 24 آماده دریافت نظرات شما عزیزان بصورت 24 ساعته می باشد