ویزاکارت و مسترکارت مجازی با کمترین قیمت در سریع ترین زمان

ویزاکارت و مسترکارت مجازی

ویزاکارت و مستر‌کارت مجازی از جمله کارت‌های معتبر بین المللی است که با داشتن آن می‌توانید تمامی پرداخت های آنلاین ارزی خود را به انجام برسانید. این کارت‌ها به صورت فیزیکی و مجازی عرضه می‌شود که نوع مجازی آن بدین معنی است که بعد از خرید مستر کارت مجازی،مشخصات کارت برای شما ارسال می‌شود و شما با استفاده از این اطلاعات می‌توانید پرداخت خود را به انجام برسانید.
علاوه بر این که شما می توانید در سریع ترین زمان ممکن و به راحتترین شکل صاحب یکی از این کارت ها شوید، سفارش آنها به عنوان هدیه به دلیل هزینه کمتری که نسبت به سایر کارتها دارند، مخاطب زیادی دارد.استفاده از این کارتها برای شما ارزانتر خواهد بود چرا که نیازی به پرداخت کارمزد سالیانه نیست همجنین استفاده از این نوع کارت در تمامی فروشگاه های آنلاینی که از این روش پرداخت پشتیبانی می کنند، امکان پذیر است. به عنوان مثال آمازون Amazon ، علی اکسپرس Aliexpress و ایبی Ebay …

پرداخت هزینه سفارت جهت اخذ ویزا، تایید مدارک و …

پرداخت هزینه دانشگاه ها، مراکز تحقیقاتی خارجی و غیره

پرداخت و خرید کالا از سایت هایی که کالا به ایران میفرستند

پرداخت هزینه آزمون های مختلف از جمله آزمون PTE

پرداخت هزینه همایش، کنفرانس و …

پرداخت هزینه حق اشتراک سایت های مختلف

پرداخت و رزرو هتل و هواپیما در سراسر دنیا

پرداخت هزینه خرید هاست و دامنه های خارجی

صدور ویزاکارت و مسترکارت مجازی با فست پیمنت 24

در صورتی که قصد پرداخت ارزی دارید این نوع کارت ها جز بهترین گزینه انتخاب هستند. این نوع کارت های از نوع prepaid می باشد و صاحبان این کارت ها می توانند به وسیله این کارت ها خرید های آنلاین خود را با کمترین هزینه ممکن انجام دهند از ویژگی های متمایز این کارت ها می توان به زمان صدور آن اشاره کرد که به صورت آنی بوده و صاحبان این کارت ها به راحتی می توانند در کوتاهترین زمان و با کمترین هزینه پرداخت های خود را انجام دهند.

پردازش سریع

ارز های متنوع

پشتیبانی 24 ساعته

کمترین نرخ کارمزد

تجربه بالا

انجام پرداخت های دلاری با مسترکارت های مجازی، کارمزدی به همراه ندارد ولی در صورتی که پرداخت، غیر دلاری است، حتما بایستی کارمزد تبدیل ارز نیز محاسبه شود. بدین ترتیب که نرخ برابری آن ارز را با دلار محاسبه کرده و کارمزد نرخ تبدیل ارز را نیز به آن مبلغ اضافه نمایید.

کارت بصورت مجازی است و مشخصات کارت به ایمیل شما ارسال میشود.

  • پرداخت های آفلاین( پرداخت هایی که لازم است اطلاعات کارت به وبسایت فروشنده داده شود تا بعداً خود فروشنده مبلغ خرید را از موجودی کم کند).
  • پرداخت های تکرار شونده( پرداخت هایی که آبونمان دوره ای مثلا: هفتگی و یا ماهانه دارد. گوگل ادوورز و آی تیونز آمریکا جزء این دسته از پرداخت ها هستند).
  • پرداخت در وبسایت های قمار بازی و وبسایت های غیر اخلاقی.

مشتریان حرفه ایی ما

فست پیمنت 24 آماده دریافت نظرات شما عزیزان بصورت 24 ساعته می باشد

سلام !!!

به فست پیمنت 24 خوش آمدین. ما همکاره سعی میکنیم خدمات متنوعی را ارائه بدیم. لطفا سوالات خودتان را با ما در ارتباط بذارین

چطور میتونیم به شما کمک کنیم؟