نقد کردن پی پال در کوتاه ترین زمان و حتی در ایام تعطیل

پی‌پل (PayPal) شناخته‌شده‌ترین و بزرگترین‌ سرویس در زمینه‌ نقل و انتقال الکترونیکی وجوه است. پی‌پال بانک نیست و کاربران از حساب بانکی، کارت اعتباری یا دبیت کارت خود به واسطه پی‌پال به نقل و انتقال وجوه یا خرید می‌پردازند. این شرکت قوانین و مقررات سختی را جهت حفظ امنیت حسابها و پرداختهای اینترنتی فراهم کرده است.

نقد کردن پی پال

متاسفانه به دلیل محرومیت بانک های ایران، مشاهده درگاه بانک های ایرانی در سایت های خارجی میسر نمی باشد. اما این موضوع مانع کسب درامد ارزی شما از طریق گرفتن پروژه و یا بازی های آنلاین نمی شود! ما می توانیم وجه شما را دریافت کنیم و عملیات تبدیل دلار پی پال به ریال را برایتان انجام دهیم.

پردازش سریع

ارز های متنوع

پشتیبانی 24 ساعته

کمترین نرخ کارمزد

بالاترین نرخ خرید

Untitled-2-min

سرویس نقد کردن پی پال فست پیمنت 24

اگر شما جزو افرادی هستید که درآمد ارزی دارید و نمیتوانید درآمد ارزی خود را به سادگی دریافت یا نقد کنید فست پیمنت 24 میتواند به شما کمک کند تا درآمدهای خود را به ریال تبدیل کنید. همینک فست پیمنت 24 به افراد زیادی از جمله طراحان وب، طراحان انیمیشن، طراحان اپلیکیشن، دارندگان وبلاگ های پربازدید، مشاورهای بین المللی و … کمک میکند تا درآمد های ارزی خود را نقد کنند.
پس از دریافت درآمد ارزی خود، به راحتی با ثبت سفارش نقد کردن پی پال، می توانید عملیات تبدیل دلار پی پال به ریال را به ما بسپارید! متخصصان ما پس از انتقال پول به حساب فست پیمنت 24، در زمانی کمتر از 24 ساعت، معادل ریالی آن را به حساب شما در ایران واریز می کنند.
شما می توانید نرخ فروش ارز را در هر لحظه در قسمت پنل کاربریتان مشاهده نموده و از معادل ریالی درآمد خود اطلاع پیدا کنید.

از چه طریق میتوانم درآمد ارزی داشته باشم؟

بلهبه منظور ارائه خدمات بهتر و پیگیری های لازم پیشنهاد میشود قبل از ثبت سفارش در سایت عضو شوید و اطلاعات کاربری خود را تایید نمایید.

بله. برای این منظور در قسمت ثبت تیکت درخواست خود را مطرح نمایید تا همکاران ما با شما تماس بگیرن.

در صورتی که دریافتی های شما شخصی بوده و حجم آنها بالا باشند و مستقیما به حساب ما واریز شوند نیاز به ارائه سفته می باشد در غیر این صورت نیازی به ارائه صفته نیست. به منظور کسب اطلاعات بیشتر پیشنهاد می شود درخواست خود را مطرح نمایید تا کارشناسان ما با شما ارتباط برقرار کنند.

برای انجام این سرویس تنها کافی است درخواست خود را از طریق تیکت در قسمت پنل کاربری ثبت نمایید و اکانتی که قست نقد کردن موجودی آن را دارید و مقدار ارز را در تیکت ذکر کنید تا فاکتور جهت پرداخت به اکانت شما ارسال شود.

ابتدا در سایت عضو شوید سپس وارد پنل کاربری خود شوید سپس در پنل کاربری سمت راست گزینه پشتیبانی درخواست خود را برای ما ارسال کنید سریعا با شما تماس خواهیم گرفت.

بله. درخواست خود را در قسمت پنل کاربری مطرح نمایید تا همکاران ما با شما تماس بگیرن و راهنمایی های لازم خدمتتان ارائه دهند.

150000
ارزهای پرداخت شده توسط پی پال
99000
ارزهای نقد شده توسط کاربران
5000
درخواست های انجام شده

مشتریان حرفه ایی ما

فست پیمنت 24 آماده دریافت نظرات شما عزیزان بصورت 24 ساعته می باشد