سوالات متداول

عمومی

وب سایت فست پیمنت 24 متعلق به شرکت تجارت پرداز خلیج فارس می باشد که دفتر مرکزی آن در بندرعباس قرار دارد و در حوزه صادرات فعالیت می نماید اما با توجه به این که صنف مشخصی برای فعالان در حوزه ی پرداخت های بین الملل تعریف نشده است، لذا امکان دریافت نماد اعتماد برای این وب سایت و هیچکدام از سایت های همکار وجود ندارد و صرفا از اعضای انجمن کسب و کارهای اینترنتی می باشیم. امیدواریم به زودی مشکلات پیش رو برداشته شوند تا بتوانیم قدمی در جلب اعتماد هر چه بیشتر شما مشتریان عزیز برداریم.

پرداخت از هرکدام از زیر مجموعه های فروشگاه Envato تنها با اکانت خود ما صورت میپذیرد. در صورت تمایل، سفارش خرید خود را بدون اطلاعات لاگین ثبت فرمایید. ما قالب و یا افزونه مورد نظر شما را دانلود میکنیم و به همراه لایسنس برای شما ارسال می نماییم.

تسویه حساب های کاربری در روزهای غیر تعطیل، هر روز ساعت 12 از طریق شماره شبا واریز میگردد. لازم حواله های پایا هر روز ساعت 15:45 از سمت بانک واریز میگردد.

خرید کالای فیزیکی و دریافت محصول در ایران در شرایطی امکان پذیر است که مطابق با قوانین سایت مورد نظر، کاربران ایرانی تحریم نشده باشند. اما چنانچه آدرس گیرنده کشوری غیر از ایران باشد منعی برای پرداخت وجود ندارد.

پی پال

شما می توانید بعد از افتتاح حساب در دوره ی یک یا دو ماه اول با مبالغ کم با حساب خود کار کنید و در طول زمان مبالغ شارژ خود را بیشتر کنید. با توجه به اینکه حساب پی پال نسبت به شماره تلفن ایران و ای پی ایران حساس می باشد باید دقت کنید که تراکنش های خود هیچ گونه آدرس و آی پی از ایران ثبت نشود.

گاهی پی پال برای بررسی یک تراکنش، آن را در حال Hold یا Pending قرار می دهد. ممکن است این بررسی تا 24 ساعت زمان ببرد. در این مدت امکان برگشت وجود ندارد. همچنین از طریق لینک زیر می توانید زمان آزاد شدن وجه را مشاهده نمایید. https://history.paypal.com/cgi-bin/webscr?cmd=_history-release-cycle&ccode=USD

نرخ خرید ارز از کاربران 10 درصد زیر نرخ ارز در سایت tgju می باشد. همچنین نرخ خرید به صورت روزانه و با توجه به نوسانات بازار ارز مشخص می شود.

برای وریفای حساب های پی پال نیاز به اتصال ویزا/مستر کارت به حساب می باشد. کارت های ارائه شده حساب تمامی کشور ها از جمله آمریکا را وریفای میکند.

حساب های پی پال از کشور های مختلفی افتتاح میگردند. پکیچ افتتاح حساب شامل ویزا/مستر کارت جهت وریفای حساب، قبض خدماتی و سرور مجازی جهت اتصال به حساب می باشد. تنها مدرک مورد نیاز برای افتتاح حساب یک تصویر از پاسپورت می باشد.

برای نقد کردن موجودی حساب پی پال، نیاز به ارائه سفته می باشد. چنانچه این واریزی فقط برای یکبار باشد مبلغ سفته 2 برابر میزان واریزی شما می باشد و چنانچه واریزی های شما به صورت دوره ای (روزانه،هفتگی و یا ماهانه و…) باشد می بایستی برای تعیین مبلغ سفته با پشتیبانی سایت در ارتباط باشید. پس از ارسال سفته، مبالغ واریزی ارزی شما بین 24 الی 48 ساعت بعد نقد می شوند و معادل ریالی به حساب شما واریز میگردد. سفته ارائه شده تا 6 ماه پس از آخرین واریزی نزد ما به امانت می ماند و بعد از آن به شما بازگردانده می شود.