بندرعباس، میدان هفت تیر بلوار یاسر

07633558737

شروع کار شنبه تا جمعه 10:00-18:00

افتتاح حساب پی پال
و وریفای شده
4551

افتتاح حساب پی پال وریفای شده

به دلیل قوانین پی پال مربوط به تحریم ایران، امکان استفاده از حساب پی پال برای ایرانیان وجود ندارد و در نتیجه قادر به انجام خریدهای اینترنتی و یا کسب درآمد از طریق اینترنت نمی باشند. فست پیمنت 24 بعنوان مجموعه ای مطمئن و کارآمد در زمینه پرداخت های ارزی و پی پال، می تواند برای اشخاصی که نیاز به اکانت پی پال دارند حساب پی پال کاملا وریفای شده به همراه VPS و بدون محدودیت تهیه نماید.

اتصال کارت بانکی به حساب
تخصیص ریموت دسکتاپ جهت اتصال به حساب
ارائه آموزش جهت جلوگیری از لییمت شدن حساب
پشتیبانی و راهنمایی رایگان
افتتاح حساب از کشور امارات
تخصیص یک آدرس سکونت
ارسال مدرک تایید آدرس سکونت
افتتاح حساب به نام درخواست کننده

پی پال چیست و داشتن حساب پی پال چه مزایایی دارد؟

PayPal یکی از بزرگترین سرویس های پرداخت الکترونیکی است. با استفاده از مزایای پی پال می توان اقدام به خرید اینترنتی بدون نیاز به کردیت کارت (Credit Card) یا دبیت کارت (Debit Card) کرد. با داشتن اکانت پی پال می توانید عمده خریدهای کالا و یا سرویس خود مانند تمدید دامنه، خرید هاست، خرید موسیقی یا کتاب الکترونیکی و.... را از طریق اینترنت انجام دهید. همچنین می توانید به راحتی و سرعت، برای هر حساب پی پال دیگری، در هرجا دنیا پول ارسال نمود و یا پول دریافت کرد.

اسکن پاسپورت شخصی که حساب به آن نام باز می شود.

1- حساب پی پال با آدرس ایمیل شخصی شما ایجاد خواهد شد و تمامی اطلاعات ورود و دسترسی به حساب (login) به شما ارسال خواهد شد.
2- اختصاص یک آدرس سکونت در کشور مورد نظر به حساب شخص.
3- ارائه مدارک شامل یک قبض برق/آب از آدرس اختصاص داده شده و مشخصات ویزاکارت متصل به حساب.
4. ارسال اطلاعات مربوط به سرور اختصاصی مجازی.
5. فایل راهنما و آموزشی نحوه استفاده از حساب پی پال.

بله , کلیه حساب هایی که توسط ما افتتاح میشوند دارای آدرس خارج از ایران و مدرک تاییده آدرس می باشند که در صورت لیمیت حساب این مدارک (یا در زمان افتتاح حساب درصورت درخواست) تحویل شما خواهد شد .
توجه داشته باشید که لیمیت شدن اکانت، چه بصورت دستی یا از طریق ربات های پی پال صورت بگیرد، اگر خلافی مرتکب نشده باشید، به راحتی با ارائه مدارک به پی پال جهت تاییدیه، قابل حل خواهد بود. و نکته قابل توجه این است که بدلیل اینکه این مدارک حداکثر ۳ ماه دارای اعتبار هستند لذا پیشنهاد میشود مدرک بروز را هرگاه نیاز باشد از ما تحویل بگیرید.
همچنین کارشناسان ما صمیمانه مشاوره و راهنمایی های لازم درصورت لزوم جهت رفع لیمیت از اکانت شما را در خدمتتان قرار خواهند داد.

خیر , ویزا / مستر کارت های متصل به حساب خاصیت شارژ مجدد را دارا نمی باشند.

تقریبا داشتن حساب پی پال برای تمامی افرادی که با اینترنت سروکار دارند یا نیاز به خرید از فروشگاه های خارجی یا قصد کسب درآمد های ارزی دارند مورد نیاز است .
نکته حائز اهمیت این است که این حساب ها مادام العمر می باشند و درصورت استفاده صحیح و رعایت نکات نحوه استفاده از حساب هیچگونه تاریخ انقضا و محدودیتی را نخواهند داشت.

بله! در صورتی که شما بالای 18 سال هستید و پاسپورت دارید، حساب پی پال به اسم خود شما باز می شود. اما اگر این شرایط را ندارید هم می توانید از پاسپورت یکی از آشنایان و یا نزدیکانتان استفاده کنید. برای افتتاح حساب، لازم است که اسکن پاسپورتی که حساب به آن اسم باز می شود را، برای ما ارسال کنید.
بدون وجود اسکن پاسپورت، امکان افتتاح حساب وجود دارد اما در صورت لیمینت شدن حساب از شانس کمتری جهت رفع محدودیت برخوردار خواهید بود.

تمام تلاش مجموعه فست پیمنت 24 بر این است که حساب ها در زمانی کمتر از ۴۸ ساعت افتتاح شوند، اما حداکثر زمان آن ۴ الی ۵ روز کاری خواهد بود.

اکانت پی پال ساخته شده، تحویل شخص مورد نظر می شوند و مجموعه فست پیمنت 24 پس از آن هیچگونه مسئولیتی در مقابل استفاده غیرقانونی و در خلاف قوانین پی پال این اکانت ها ندارد. اما به مشتریانی که واقعا قصد رفع نیازهایشان از طریق این اکانت را دارند، اطمینان خاطر می دهیم که در صورتیکه نکات ایمنی و موارد سفارش شده از سمت ما را، در هنگام استفاده از حساب رعایت کنند، مشکلی برایشان پیش نخواهد آمد. اما لازم به ذکر است که این اکانت ها به هرحال 100% قانونی نیستند و تضمین صد در صدی نیز وجود ندارد. بنابراین تراپی هیچگونه مسئولیتی در قبال لیمیت شدن حساب شما نخواهد داشت. اما چنانچه می دانید کارشناسان ما صمیمانه مشاوره و راهنمایی های لازم جهت رفع لیمیت از اکانت شما را در خدمتتان قرار خواهند داد.

بعد از ۱ الی ۲ روز کاری حساب وریفای شده را دریافت خواهید کرد.

مبلغ سفارش را پرداخت کنید.

از قسمت سرویس ها، درخواست افتتاح حساب پی پال را پر کنید و مدارک را ارسال کنید.

ابتدا در پورتال کاربران ثبت نام کنید.

مراحل درخواست افتتاح حساب پی پال

میتوانید در ۱ الی ۳ روز کاری حساب پی پال شخصی خودتان را داشته باشید!

ویزا کارت مجازی جهت تایید حساب پی پال

تمامی کشورها بجز آمریکا
230000 تومان

– دارای اعتبار 12 ماهه
– قابل استفاده در عموم کشور ها به جزء آمریکا
– تحویل کارت 1 الی 48 ساعت کاری

کارت هیچ استفاده دیگری ندارد و فقط برای تایید حساب پی پال است و موجودی کارت غیر قابل استفاده است

افتتاح حساب پی پال

امارات
500000 تومان

– افتتاح حساب پی پال وریفای شده از امارات
– به همراه ریموت جهت اتصال به حساب
– ارائه‌ی مدرک پروف آدرس امارات
– اتصال کارت بانکی به حساب جهت تایید

ویزا کارت مجازی جهت تایید حساب پی پال

تمامی کشورها و آمریکا
300000 تومان

– دارای اعتبار ۱۲ ماهه
– قابل استفاده در عموم کشور ها از جمله آمریکا
– تحویل کارت 1 الی 48 ساعت کاری

کارت هیچ استفاده دیگری ندارد و فقط برای تایید حساب پی پال است و موجودی کارت غیر قابل استفاده است

مشتریان حرفه ایی ما

فست پیمنت 24 آماده دریافت نظرات شما عزیزان بصورت 24 ساعته می باشد