ارسال حواله سوئیفت حتی در ایام تعطیل با کمترین نرخ کارمزد، با ارز های مختلف و در سریع ترین زمان ممکن

SWIFT مخفف عبارت Society for the Worldwide Interbank Financial Telecommunication میباشد. این پروتکل در سال ۱۹۷۳ در بروکسل پایتخت بلژیک پایه گذاری شد. کد سوئیفت کدی است که برای شناسایی موسسات مالی به کار میرود و هم اکنون در ۲۰۹ کشور جهان و بیش از ۹۰۰۰ بانک و موسسه مالی به کار میرود. در سال ۲۰۱۰ روزانه بیش از ۱۵ میلیون پیام سوئیفت ارسال میشده است. شما با استفاده از این شبکه می توانید وجه خود را در سیستمی امن و مطمئن به هر کجای دنیا ارسال کنید.

ارسال حواله سوئیفت از ایران با فست پیمنت 24

ارسال حواله سوئیفت از ایران به سادگی اتفاق نمی افتد چون به دلیل تحریم ها دسترسی ایران به سیستم مالی سوئیفت وجود ندارد، اما فست پیمنت ۲۴ خدمات ارسال حواله سوئیفت شخصی را برای شهروندان ایرانی امکان پذیر کرده است. همچنین فست پیمنت ۲۴ امکان نقد کردن حواله ارزی سوئیفت شخصی را نیز به زودی به لیست خدمات خود اضافه خواهد نمود. کارمزد حواله سوئیفت با توجه به مبلغ حواله و کشور دریافت کننده متغیر میباشد.

پردازش سریع

ارز های متنوع

پشتیبانی 24 ساعته

کمترین نرخ کارمزد

چرا سوئیفت؟

دلایل زیادی برای استفاده از سیستم مالی سوئیفت وجود دارد. در بیشتر موارد گیرنده پول فقط روش انتقال سوئیفت را قبول میکند. سوئیفت برای ارتباطات مالی بین کشور ها به مثابه سیستم شتاب درون ایران می باشد

گسترده است

سیستم سوئیفت به صورت شبانه روزي و بـدون تعطیل در 365 روز سال و 24 ساعت شبانه روز خدمات ارائه میدهد

استاندارد

سوئیفت یک روش استاندارد بین المللی در نقل و انتقالات مالی می باشد

به طور کلی ۳ گزینه زیر هنگام ارسال حواله سوئیفت مد نظر قرار میگیرند:

OUR: اگر هنگام ارسال حواله این گزینه را انتخاب کنید تمام کارمزد های بانک واسط را شما میپردازید.

SHA: چنانچه هنگام ارسال حواله سوئیفت این گزینه را انتخاب کنید کارمزد بانک های واسطه بین شما و گیرنده حواله تقسیم میشود. بخشی را شما نقدا در بانک میپردازید و بخشی از آن از اصل پول کم میشود.

BEN: با انتخاب این گزینه هنگام ارسال حواله سوئیفت تمام کارمزد بانک های واسط از اصل پول کم میشود. به عنوان مثال ممکن است شما ۲۰۰۰ دلار ارسال کرده باشید اما در نهایت ۱۹۵۰ دلار به حساب بانکی گیرنده رسیده باشد

کارمزد ارسال حواله سوئیفت

ارسال کردن حواله سوئیفت همیشه کارمزد دارد. این کارمزد را بانک ارسال کننده از شخص ارسال کننده دریافت میکند. این مبلغ با توجه به نوع ارز، کشور دریافت کننده و مبلغ متفاوت است و ممکن است رقمی بین ۲۵ الی ۶۰ دلار باشد. چنانچه شما بخواهید حواله شما در حالت *بسیار سریع* ارسال شود حدود ۲۵ دلار کارمزد اضافه تر باید بپردازید.

معمولا در روز های شنبه تا پنج شنبه توسط تیم فست پیمنت 23 انجام میشود. توجه داشته باشید اگر قبل از ساعت 12 ظهر درخواست خود را ثبت کنید, کار شما تا پایان روز انجام میشود.

حداقل ارسال حواله سوئیفت از طریق فست پیمنت 24 فقط ۱۰ دلار است.

بله. به جز موارد استثنا در زمان های خاص، تقریبا میتوان به تمام دنیا حواله سوییفت ارسال کرد.

به نسبت دیگر حواله ها، حواله ی سوئیفت فوری محسوب نمیشود. معمولا برای رسیدن مبلغ به دست گیرنده، زمانی مابین 24 ساعت الی 7 روز زمان نیاز است.

معمولا وسترن یوینیون برای ارسال سریع پول استفاده میشود. با توجه به کارمزد بالاتر حواله وسترن یونیون نسبت به سوئیفت، معمولا برای ارسال پول های با حجم بیشتر از حواله ی سوئیفت استفاده میشود.

150000
ارزهای پرداخت شده
99000
ارزهای نقد شده توسط کاربران
5000
درخواست های انجام شده
خرید دلار پی پال، شارژ حساب پی پال، شارژ اکانت پی پال، پرداخت با پی پال

مشتریان حرفه ایی ما

فست پیمنت 24 آماده دریافت نظرات شما عزیزان بصورت 24 ساعته می باشد

سلام !!!

به فست پیمنت 24 خوش آمدین. ما همکاره سعی میکنیم خدمات متنوعی را ارائه بدیم. لطفا سوالات خودتان را با ما در ارتباط بذارین

چطور میتونیم به شما کمک کنیم؟