بندرعباس، میدان هفت تیر بلوار یاسر

09177638678

شروع کار شنبه تا جمعه 10:00-18:00

ارسال حواله وسترن یونیون

دریافت حواله وسترن یونیون یکی از قابل اعتماد ترین راه های انتقال ارز است. وسترن یونیون (Western Union) یک شبکه بین المللی دریافت و ارسال حواله است در این روش بدون نیاز به حساب بانکی قادر خواهید بود حواله خود را ارسال و دریافت نمایید. این شرکت آمریکایی از سال 1851 شروع به کار کرده و همواره بر اعتبار آن افزوده شده. این شبکه در سراسر جهان شعبه دارد. این بدان معناست که از هرجای دنیا میتوان انتقال وجه به خارج از کشور با وسترن یونیون داشت. این شبکه شیوه های مختلفی برای ارسال و دریافت حواله وسترن یونیون ارائه کرده است.

ارسال حواله وسترن یونیون از ایران با فست پیمنت 24

ارسال حواله وسترن یونیون از ایران به این سادگی اتفاق نمی افتد چون نمایندگی وسترن یونیون در ایران وجود ندارد، اما فست پیمنت 24 خدمات ارسال حواله وسترن یونیون را برای شهروندان ایرانی امکان پذیر کرده است. همچنین فست پیمنت 24 امکان نقد کردن حواله ارزی وسترن یونیون را نیز به زودی به لیست خدمات خود اضافه خواهد نمود. کارمزد حواله وسترن یونیون با توجه به مبلغ حواله و کشور دریافت کننده متغیر میباشد. ارسال حواله با وسترن یونیون برای مبالغ پایین به صرفه نیست. کارمزد حواله وسترن بسیار بالاست. به همین دلیل توصیه می شود در صورتی که مبلغ حواله کم است، و محدودیت زمانی برای انتقال این پول وجود ندارد، از راه های جایگزین وسترن یونیون استفاده کنید.

پردازش سریع

ارز های متنوع
پشتیبانی 24 ساعته
کمترین نرخ کارمزد

چرا وسترن یونیون؟

دلایل زیادی برای استفاده از وسترن یونیون وجود دارد. در بیشتر موارد گیرنده پول فقط روش وسترن یونیون را قبول میکند. این روش نه تنها سریع است بلکه کارمزد را نیز فرستنده میپردازد. برای همین روش مورد علاقه بیشتر گیرندگان پول در سراسر دنیاست. گستردگی شعبات این سیستم مالی هم دلیل دیگری است که این سیستم را محبوب کرده است.

گسترده است

در همه نقاط دنیا شعبه دارد. از لوس آنجلس تا دورافتاده ترین نقاط اندونزی شعبات وسترن یونیون گسترده است.

سریع است

فقط در ۱ الی ۳ ساعت قابل انجام است و گیرنده در همان روز میتواند پول را دریافت کند.

ایمن است

فقط شخص گیرنده با داشتن رمز میتواند وجه را دریافت کند.

کارمزد متعارف دارد

از آنجا که شما در کمترین زمان ممکن پول را ارسال میکنید این کارمزد منصفانه است. انتقال بانکی کارمزد مناسبتر دارد اما چندین روز طول میکشد.

به صورت کلی به تمامی کشورهای جهان میتوانید حواله وسترن یونیون ارسال کنید. مگر اینکه آن کشور در لیست کشورهای تحریمی باشد.

معمولا در روز های شنبه تا پنج شنبه توسط تیم فست پیمنت 24 انجام میشود. توجه داشته باشید اگر قبل از ساعت 12 ظهر درخواست خود را ثبت کنید, کار شما تا پایان روز انجام میشود.

حداقل ارسال حواله وسترن یونیون از طریق فست پیمنت 24 فقط ۱۰ دلار است.

خیلی زود! بین 1 تا 3 ساعت کاری. البته اگر خارج از روز یا ساعات کاری درخواست دهید، ممکن است کمی بیشتر زمان ببرد.

کارمزد وسترن یونیون بسته به کشور دریافت کننده و مبلغ حواله متفاوت خواهد بود. جهت اطلاع از مبلغ دقیق کارمزد با کارشناسان فست پیمنت 24 تماس بگیرید.

نام دقیق گیرنده، شهر محل سکونت وی و ارسال مدارک هویتی خودتان!

150000 ارزهای پرداخت شده توسط پی پال
99000 ارزهای نقد شده توسط کاربران
5000 درخواست های انجام شده
Untitled-1

مشتریان حرفه ایی ما

فست پیمنت 24 آماده دریافت نظرات شما عزیزان بصورت 24 ساعته می باشد